İçeriğe geç

Phonak Virto

Phonak Virto – İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-İleri)

Phonak Virto, Kişiye Özel Olarak Üretilen İşitme Cihazı. Doğrudan Bütün Akıllı Cihazlara Bluetooth ile bağlanabilme özelliği sunan Phonak Virto ile Telefonunuz cebinizde olsa dahi İşitme Cihazınıza Tek Dokunuşla Telefon Görüşmelerinizi Sağlayabilirsiniz.


Titanyum Kabin ve Altı Farklı Renk Seçenekleğiyle birlikte Kişiselleştirilebilen Phonak Virto Şık ve Kulakta Görünmeyen Minimal tasarımla Maksiumum işitme deneyimi Sunar.

Phonak Virto M-312 Modelinin sağladığı Bluetooth bağlantısı sayesinde Virto İşitme Cihazınızı MyPhonak Uygulamasıyla kişiselleştirebilirsiniz.

Phonak Virto Renk ve Model Seçenekleri

Phonak Virto ; Üstün ve Net ses kalitesi, Farklı ortamlara otomatik olarak adapte olmaktadır. Dinamik gürültü azaltıcı, konuşma güçlendirici özelliklerinin yanı sıra Siri/Google gibi sesli asistanlara erişim, ses aktarımını oynatma ve durdurma, gelen telefon aramalarını kabul etme ve reddetme gibi Bluetooth fonksiyonlarını dokunma kontrolü ile yönetebilmeyi sağlar.
Phonak Adaptift Digital 2.0 Teknolojisi ile birlikte en net ses deneyimini sunmaktadır.

Phonak Virto, Bütün sesleri eksiksiz, net ve doğal ses sunmak üzere üretilmiştir.


Mükemmel konuşma anlama
Konuşma Güçlendirici, alçak seviyedeki konuşmaları güçlendirerek sohbetlerin tadını çıkartmanızı sağlar.


Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma
Dinamik Gürültü Azaltma özelliğiyle, myPhonak app üzerinden, istediğiniz gürültü azaltma miktarını gerçek zamanlı olarak kişiselleştirebilirsiniz.


Akıllı Telefon Ve Televizyon Bağlantısı
Bütün Akıllı Cihazlara Doğrudan Bluetooth Bağlantısı sağlar.
Akıllı Uygulama


Akıllı Cihazlarınızda myPhonakApp ile Cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Call Now ButtonEn Uygun Fiyat İçin Arayın