İçeriğe geç

Phonak Audeo Lumity

Phonak Audeo Lumity – İşitme Kaybı : (Hafif-Orta-İleri-Çok ileri)

Sohbetler Phonak Audeo Lumity ile parlıyor

Phonak Audeo Lumity İşitme Cihazları Lumity Platformuyla birlikte gelişmiş konuşmayı anlama teknolojisi Phonak SmartSpeech™ ile birlikte etrafınızdaki çeşitli sesleri ve konuşmaları minimum çabayla maksimum ayırt etmenin tadını çıkartın.

AutoSense OS 5.0  Makine öğrenimli Yapay Zeka ile tekrardan geliştirildi, Optimum kişiselleştirilmiş ayarı, dengeleyici rahatlığı ve konuşmayı anlamayı sağlamaktadır.

Audeo Lumity Renk Seçenekleri

Artık Phonak Audeo Lumity İşitme Cihazları Su Geçirmez

Dünyanın ilk su geçirmez şarj edilebilir işitme cihazının ikinci nesli, ½ metreye kadar taze, havuz veya tuzlu suya daldırılabilir.

Fiziksel olarak zorlu ortamlarda bile konuşmayı iyi anlamak isteyenler veya yorucu aktivitelere dayanabilecek bir işitme cihazı arayanlar için ideal çözümdür. İşitme güveninizi aydınlatın!.

Audeo Lumity‘deki sayısız özelliği mükemmel bir şekilde düzenler. İleri düzey, güçlü ses, akıllı telefonlara, televizyona ve çok daha fazlasına bağlanma özelliği ve Akıllı Hoparlör‘e (ActiveVent Reciever) sahip işitme cihazı ile tanışın.

Phonak İşime Cihazlarınızı MyPhonak Uygulaması ile İşitme zevkinize göre ayarlayabilmeniz mümkün.

Şarj Edilebilir.
Farklı Şarj aletleri Phonak Audeo Lumity‘yı Kullanım ihtiyacınıza uygun tercih edebilirsiniz.

Konuşmayı Anlamada Devrim
AutoSense OS 5.0 Artık yapay zeka ile makine öğrenimi kullanarak konuşmayı her sahnede en net şekilde anlamanızı sağlıyor.

Kontrol Parmaklarınızın Ucunda
Phonak Audeo Lumity İşitme cihazlarını Kulak Pinna’nıza iki kez dokunarak akıllı telefonunuzdan gelen aramaları kabul etmenize/bitirmenize olanak tanır.
Dünyanın İlk Akıllı İşitme Cihazı Alıcısı
ActiveVent™
Alıcı, hem konfor hem de işitme performansını birleştiren bir hoparlörüdür. Gürültülü ortamlarda gürültüyü engellerken size daha rahat ve doğal bir dinleme deneyimi sunar.

Sağlık Verileri Takibi
MyPhonak uygulamasını kullanarak doğrudan Adım Sayar,Nabız ölçer Özelliklerini kullanabilirsiniz.
SmartSpeech
SmartSpeech Teknolojisi, işitme kaybı olan kişiler için çeşitli dinleme ortamlarında geliştirilmiş konuşma anlama ve daha az dinleme çabasının faydalarını sağlamak üzere tasarlanmış benzersiz bir özelliktir.
Phonak Audéo Life™ Lumity
Dünyanın ilk su geçirmez şarj edilebilir işitme cihazının ikinci nesli, ½ metreye kadar taze, havuz veya tuzlu suya daldırılabilir.

Call Now ButtonEn Uygun Fiyat İçin Arayın