İçeriğe geç

Philips HearLink Kulak İçi İşitme Cihazı


Philips HearLink Kulak İçi – İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-İleri)

Philips HearLink Kulak içi işitme cihazları, 48 Kanal özelliği ve kişiye göre özelleştirebilen yapısı ile kaybınıza uygun kulak içi işitme cihazı uygulaması yapılmasına imkan tanır.

Çift mikrofonlu kulak arkası işitme cihazı modellerine nazaran tek mikrofonla 360⁰ ses deneyimi sunarak hastanın işitme alışkanlıklarına göre değişken direksiyonalite(yönlülük) seçeneği sunar.

Detaylı ve net ses deneyimini kaybetmeden. Philips HearLink kulak içi işitme cihazı’nın ayrıcalıklarını yaşayın.

Philips HearLink Kulak Arkası İşitme Cihazını İncelemek İçin Tıklayın

Philips HearLink Kulak İçi işitme cihazının avantajları

Kulak içi işitme cihazları, daha iyi iletişim kurabilmeniz ve günlük yaşama daha eksiksiz katılabilmeniz için sesin duyulabilir olmasını sağlar. Kulak içi işitme cihazları diğer stillerden farklıdır çünkü, kişiye özel tasarlanan gövdesi sayesinde daha iyi işitmenize yardımcı olur.

İhtiyacınız olan sesi kullanım kolaylığıyla sunan kulak içi işitme cihazları size şu avantajları sunar:

  • Kulağınıza özel olarak tasarlanır. İşitme uzmanınız kulağınıza özel olarak üretilecek olan işitme cihazlarını sipariş etmek için kulak izinizi alır. IIC modeli hariç, kulak içi işitme cihazları, cilt tonunuza uygun renklerde mevcuttur.
  • Kulağının arkasında herhangi bir şey bulunmaz, kulak içi işitme cihazlarını kulağınızın içine takarsınız. Yerleştirmesi ve kullanması kolaydır.
  • Gözlük takan kullanıcılar için rahattır.
  • Daha büyük kulak içi işitme cihazları, daha büyük piller sayesinde daha uzun süre kullanım imkanı sunar.

%40’a Varan İndirimler ve Ücretsiz test ve deneme İçin Hemen Arayın.

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.

SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır

Binoral koordinasyon

Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır

Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı