İçeriğe geç

Philips HearLink 9030 MiniRite

Philips HearLink 9030 miniRITE – İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-İleri-Çok ileri)

Philips HearLink 9030 MiniRite İşitme cihazları 64 Kanal Özelliği ile Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak MiniRite R MiniBTE R Şarj edilebilir ve pilli işitme Cihazı Modelleri Bulunmaktadır.

Bu işitme cihazının şarj edilebilir pili yalnızca 3 saatte tam şarj olur.
Hafif ve ileri derece işitme kayıpları için farklı hoparlörlere sahiptir.

Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır. Önce gürültüde konuşmayı dinleyerek ve ardından gürültüde konuşmayı daha net hale getirmek için öğrenmeyi uygulayarak eğitilir.

Bluetooth 2.4G bağlantısı ile Android(ASHA) ve iPhone(MFI) ses aktarımına imkan tanır. ASHA™ uyumlu Android akıllı telefonlardan ve tabletlerden doğrudan ses akışı.

Philips işitme Cihazlarında %40’a Varan indirimler. Hemen Arayın

Philips HearLink 9030 MiniRite Yapay zeka

Philips HearLink 9030 MiniRite Gelişmiş Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi

Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır. Önce gürültüde konuşmayı dinleyerek ve ardından gürültüde konuşmayı daha net hale getirmek için öğrenmeyi uygulayarak eğitilir.

Frequency Lowering
Yüksek frekanslı sesi daha işitilebilir kılar

Düşük Frekans Geliştirme
Daha iyi ses kalitesi için TV’ler ve cep telefonları gibi kablosuz cihazlardan gelen düşük frekanslı sinyalleri artırır.

Rüzgâr Gürültüsü Yönetimi
Rüzgâr gürültüsü olan durumlarda sese erişimi iyileştirir.

Genişletilmiş Dinamik Aralık
Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Philips HearLink 9030 MiniRite Masaüstü Şarj Aleti

SoundMap Gürültü Kontrolü
SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.

SoundMap Amplifikasyon
Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı
Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse Ötme sesi olmadan bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır.

Binoral koordinasyon
Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Şarj edilebilir ve pilli seçeneği.

3 saatlik şarj ile 18 saat kullanım ömrü sunmaktadır. Ayrıca 30 dakikada hızlı şarj özelliği ile cihazlarınızı şarja takmayı unutsanız bile 6 saatlik ekstra kullanım olanağı sunar.

Philips AudioClip Ürünümüzü İncelemek İçin Tıklayın

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı