İçeriğe geç

Philips HearLink 7030 MiniRite

Philips HearLink 7030 – İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-İleri-Çok ileri)

Philips HearLink 7030 İşitme cihazları Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak MiniRite T-R Şarj edilebilir ve pilli işitme Cihazı Modelleri Bulunmaktadır.
Bu işitme cihazının şarj edilebilir pili yalnızca 3 saatte tam şarj olur.
Hafif ve ileri derece işitme kayıpları için farklı hoparlörlere sahiptir.

Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır.

Önce gürültüde konuşmayı dinleyerek ve ardından gürültüde konuşmayı daha net hale getirmek için öğrenmeyi uygulayarak eğitilir.

Philips HearLink 7030 Şarj Edilebilir Ve Pilli Modelini Ücretsiz Olarak Denemek İçin Hemen Arayın

Philips HearLink 7030’un Bağlantı seçenekleri

Bluetooth 2.4G bağlantısı ile Android(ASHA) ve iPhone(MFI) ses aktarımına imkan tanır.ASHA™ uyumlu Android akıllı telefonlardan ve tabletlerden doğrudan ses akışı.

Philips HearLink 7030 İşitme Cihazını Zengin Aksesuar Seçenekleri ile Televizyon ve Akıllı Cihazlarınıza Bağlayabilirsiniz.

Gürültülü ortamlarda yüksek frekansları herhangi bir kayıp yaşamadan duymanızı sağlayan bu model Hafif-Orta-İleri derece işitme kayıplarına uygundur.

Şarj edilebilir ve pilli seçeneği.

3 saatlik şarj ile 18 saat kullanım ömrü sunmaktadır. Ayrıca 30 dakikada hızlı şarj özelliği ile cihazlarınızı şarja takmayı unutsanız bile 6 saatlik ekstra kullanım olanağı sunar.

Philips HearLink AI Teknolojisi

Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi

Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır. Önce gürültüde konuşmayı dinleyerek ve ardından gürültüde konuşmayı daha net hale getirmek için öğrenmeyi uygulayarak eğitilir.


SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.

SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

Philips HearLink 7030 MiniRite Masaüstü Şarj Aleti

SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı

Çığır açan bir geri bildirim yönetimi olan SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı aynı zamanda amplifikasyonda da bulunur. Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse ıslıksız bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır. (İşitme cihazı uygulamasının en iyi klinik kullanımına göre).

Binoral koordinasyon

Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Philips’in En iyi Modeli olan HearLink 9030 ‘u İncelemek İçin Tıklayın.

Philips HearLink 9030 Masaüstü Şarj Aleti
philips hearlink 7030 minirite şarjlı işitme cihazı

Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Frequency Lowering

Yüksek frekanslı sesi daha işitilebilir kılmaktadır.

Düşük Frekans Geliştirme

Daha iyi ses kalitesi için TV’ler ve cep telefonları gibi kablosuz cihazlardan gelen düşük frekanslı sinyalleri artırır.

Rüzgâr Gürültüsü Yönetimi

Rüzgâr gürültüsü olan durumlarda sese erişimi iyileştirir.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı