İçeriğe geç

Philips HearLink 7020 SP UP

Philips HearLink 7020 BTE SP-UP İşitme Kaybı:(İleri-Çok ileri)

Philips HearLink 7020 BTE SP UP , 48 Kanal Özelliği ile Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak BTE SuperPower/UltraPower Modelleri Bulunmaktadır.

Dünyanın En Güçlü İşitme Cihazı İleri derece işitme kaybı olan kişiler için Philips 7020 SP-UP modelinin, önceki nesil güçlü işitme cihazlarına göre gürültülü ortamlarda daha az dinleme eforu ile, konuşmaları ve detayları daha iyi anlamanızı sağlayabildiği kanıtlanmıştır.

48 Kanal sayısı ile daha ayrıntılı sesleri net bir şekilde duymanızı sağlar. Aktif ve geçici  gürültü azaltma özelliği, konuşmayı daha iyi işitmenize olanak sağlar ve söylenenleri anlamanızı kolaylaştırır, Odaklanmada sizleri destekler.

Çok ileri İşitme Kayıplarında Philips HearLink 7020 SP-UP Yanınızda

Philips HearLink 7020 BTE SP - UP

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır

SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı

Çığır açan bir geri bildirim yönetimi olan SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı aynı zamanda amplifikasyonda da bulunur. Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse ıslıksız bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır.

Philips HearLink 7020 BTE SP

Frekans Düşürme

Yüksek frekanslı sesi daha işitilebilir kılarak algılamayı destekler.

Binoral koordinasyon

Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır

Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Zengin Bağlantı ve Aksesuar seçenekleri ile Philips HearLink 7020 BTE SP UP Sizlere en sağlıklı işitme deneyimini sunmayı hedeflemektedir.
İleri derece işitme kayıplı hastaların en fazla yaşadığı problem olan ıslık ve ötme sesine SON!

İleri İşitme Kayıpları için Uygun olan Phonak Naida Ürünümüzü incelemek için Tıklayın.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı