İçeriğe geç

Philips HearLink 5010 BTE PP

Philips HearLink 5010 BTE PP – İşitme Kaybı:(Orta-İleri-Çok ileri)

Philips HearLink 5010 BTE PP
Philips HearLink 5010 BTE PP
Philips HearLink 5010 BTE PP
Philips HearLink 5010 BTE PP
Philips HearLink 5010 BTE PP
Philips HearLink 5010 BTE PP

Philips HearLink 5010 Serisi, 48 Kanal Özelliği ile Ayrıntılı sesleri daha net duymanızı sağlaycak BTE modelleri bulunmaktadır. Bluetooth Bağlantısı ve 48 Kanal Özellikleri ile Güncel en güncel teknolojileri Uygun Fiyat ile Birleştiren bir modeldir.

SoundMap Gürültü Kontrolü ile yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır.
Genişletilmiş Dinamik Aralık Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Philips HearLink 5010 BTE PP

Philips HearLink 5010 SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır

Philips HearLink 5010 SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı

Çığır açan bir geri bildirim yönetimi olan SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı aynı zamanda amplifikasyonda da bulunur. Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse ıslıksız bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır. (İşitme cihazı uygulamasının en iyi klinik kullanımına göre).

Frekans Düşürme

Yüksek frekanslı sesi daha işitilebilir kılar

Binoral koordinasyon

Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Philips HearLink nasıl çalışır?

Tüm Philips HearLink işitme cihazları iki temel teknolojiden yararlanır – SoundMap ve SoundTie.

SoundMap, Philips HearLink’in sesini oluşturur ve kullanıcıların her gün gördükleri kişilerle bağlantı kurmalarına yardımcı olur. Sesleri yükseltir ve gürültüyü azaltarak zor ortamlarda sesi daha net hale getirir. Ayrıca ses detaylarının duyulabilir olmasını sağlar.

SoundTie, Philips HearLink’i dış dünyaya bağlayan teknolojidir. TV izleme gibi aktiviteleri daha kolay ve eğlenceli hale getirir. SoundTie ayrıca akıllı telefonlarla akıllı etkileşim sağlar ve insanların, arkadaşları ve aileleri ile uzaktan bağlantı kurmalarına yardımcı olur.

Philips HearLink İşitme cihazı uyumlu aksesuarları incelemek için Tıklayın.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı