İçeriğe geç

Philips HearLink 3030 MiniRITE

Philips HearLink 3030 MiniRite İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-İleri-Çok ileri)

Philips HearLink 5030 MiniRite
Philips HearLink 9030
Philips HearLink işitme cihazı
Philips HearLink 9030 işitme cihazı
Philips HearLink 7030

Philips HearLink 3030 MiniRITE Yapay Zeka AI Teknolojisi

Philips HearLink 3030 Serisi, Makine öğrenimi ile geliştirilmiş AI Yapay zeka teknolojisi sayesinde Ayrıntılı sesleri daha net duymanızı sağlar.

SoundMap Gürültü Kontrolü ile yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır. Genişletilmiş Dinamik Aralık Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

İşitme Kaybınıza En Uygun Modeli Seçmek İçin Hemen Arayın

Philips HearLink Şarj Edilebilir İşitme Cihazlarıyla Tanışın

3 saatlik şarj ile 18 saat kullanım ömrü sunmaktadır.

Ayrıca 30 dakikada hızlı şarj özelliği ile cihazlarınızı şarja takmayı unutsanız bile 6 saatlik ekstra kullanım olanağı sunar.

Zengin Bağlantı Seçenekleri sayesinde Bluetooth ile Akıllı Cihazlarınızla doğrudan Zengin ve Net ses aktarımı yapmanız mümkün.

Masaüstü ve Taşınabilir Şarj aleti seçenekleri sayesinde seyahat halinde dahi işitme cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Philips HearLink 5030 MiniRite

Philips HearLink 5030 Modelimizi İncelemek için Tıklayın.

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.

SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

Philips HearLink 3030

Philips HearLink 3030 SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı

Çığır açan bir geri bildirim yönetimi olan SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı aynı zamanda amplifikasyonda da bulunur. Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse ıslıksız bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır. (İşitme cihazı uygulamasının en iyi klinik kullanımına göre).

Frekans Düşürme

Yüksek frekanslı sesi daha işitilebilir kılar.Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Philips HearLink 3030 Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı