İçeriğe geç

Philips HearLink 2030 MiniRite

Philips HearLink 2030 MiniRite 2030 MiniBTE İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-İleri)

Philips HearLink 2030 Serisi, 48 Kanal Özelliği ile Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak Philips HearLink 2030 MiniRite – MiniBTE Modelleri Bulunmaktadır. Bluetooth Telefon Bağlantısı ve 48 Kanal Özellikleri ile Güncel teknolojileri Uygun Fiyat ile Birleştiren bir modeldir.

Philips HearLink 2030 Serisi bir çok modele nazaran bir fiyat performans ürünüdür.

Philips HearLink 2030 Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi

Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır. Önce gürültüde konuşmayı dinleyerek ve ardından gürültüde konuşmayı daha net hale getirmek için öğrenmeyi uygulayarak eğitilir.

Kaybınıza en uygun modelin seçebilmeniz için Detay İşitme cihazları merkezimize sizleri bekliyoruz.

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.
SoundMap Amplifikasyon
Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.
SoundMap Geri Bildirim Azaltıcı
Philips HearLink’i son derece sağlam ve neredeyse Islıksız ötme sesi olmadan bir işitme cihazı haline getiren geri bildirim dedektörüyle donatılmıştır.

Binoral koordinasyon
Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Genişletilmiş Dinamik Aralık
Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Philips HearLink miniRITE T R, tüm gün yeten hızlı şarj sunar

Dahili şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi sayesinde Philips HearLink modern şarj edilebilirlik rahatlığı sunar. Kullanıcılar, akıllı cihazlardan akış da dahil olmak üzere kısa sürede şarj ettikleri cihazların tüm gün keyfini çıkarabilirler.

MiniRITE T R şarj cihazı basitlik ve sağlamlık düşünülerek tasarlanmıştır. Hafif ve gizli bir tasarıma sahiptir ve başucu masasına uyar. Entegre USB 2.0 bağlantı noktası çeşitli güç kaynaklarından şarj etmeyi mümkün kılarak, bir seyahat çözümünü haline getirir.

HearLink 9030 İşitme Cihazını İncelemek için tıklayın.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı