İçeriğe geç

Oticon Own ™

Oticon Ownİşitme Kaybı : (Hafif-Orta-İleri)

Oticon Own, Polaris Platformu ile beraber işitme cihazı kullanıcılarının ihtiyaçlarına özel olarak optimum konfor, gizlilik ve olağanüstü ses deneyimi için geliştirilmiş özel işitme cihazlarıdır. 

Oticon Own , gözükmeyen bir tasarıma sahiptir, İhtiyacınız doğrultusunda özelleştirilmiştir. Own, şimdiye kadarki en gizli işitme cihazlarımızdır. 10 Kulaktan 9’unda görünmeyen işitme cihazı ile en iyi duyma performansını yakalayın. Oticon Own, Deep Neural Network yani Yapay Zeka ile geliştirilmiş dünyadaki ilk işitme cihazıdır.

Neden Oticon Own Kulak içi İşitme Cihazını seçmelisiniz.

Oticon Own İşitme Cihazınızı cilt tonunuza ve kişisel tarzınıza uygun bir dizi renk ve stilde kişiselleştirilebilinir.
Oticon Own, Temel ürün kategorisinde MoreSound Intelligence™ ile yapay zekayı kullanan ve içerisinde MoreSound Optimizer™, MoreSound Amplifier™  ilk kulak içi işitme cihazıdır. Bu sayede size en net ve doğal işitme deneyimini sunmaktadır.
Oticon Own ile, işitme cihazı temel ürün kategorisine ilk kez açık ses deneyimini dahil ederek Oticon’un BrainHearing™ felsefesini geliştirmektedir.

MoreSound Amplifier
Her türlü ses için hassas bir şekilde dengelenmiş yükseltme sunmaktadır. Oticon’a ait en yeni işitme cihazı teknolojisi.

MoreSound Optimizer™
Feedback riski olmadan, gün boyu ideal kazanç

Sanal Dış Kulak
Daha iyi uzamsal denge sağlamak için üç gerçekçi kulak kepçesi modeli

MoreSound Intelligence
Sesleri birbirinden ayırmada ve önemli olana odaklanmada beynin işini kolaylaştırır. Çevredeki tüm seslerin beyne kesin ve doğal bir şekilde yeniden sunulmasını sağlamaktadır.

Spatial Sound™
En çok ilgi duyulan seslerin yerinin tespit edilebilmesini iyileştirir

Speech Rescue™
Gürültülü ortamlarda daha az bozulma ile daha iyi ses

OpenSound Navigator™
Gürültülü ortamlarda bile sese ve anlamlı seslere 360⁰ erişim sunar.

Rüzgâr Gürültüsü Yönetimi

Rüzgâr gürültüsü olan durumlarda sese erişimi iyileştirir.

Bluetooth Bağlantısı

Artık Oticon Own İşitme Cihazlarını 2.4Ghz Bluetooth seçeneği ile tercih edebilirsiniz.

MoreSound Intelligence Bu çığır açan teknoloji, ses sahnesine erişim sağlayarak hastaların sohbetten keyif almalarını, takip etmelerini ve konuşmalara katılmalarını kolaylaştırıyor. MoreSound Intelligence, ses sahnesini kapsamlı bir şekilde tarar ve analiz ederek sesi kullanıcı çevresinde düzenler. Ardından, belirlenen sesler arasında kontrast oluşturmak ve işlemek için yüksek eğitimli, yerleşik Deep Neural Network kullanmaktadır, bu da hastalarımız için eksiksiz ve dengeli bir ses ortamı sağlamaktadır.

Renk Seçenekleri
Farklı Renk Seçenekleri ile Oticon Own‘u Tarzınıza göre Kişiselleştirebilirsiniz.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı