İçeriğe geç

Oticon OPN S™

Oticon OPN S – İşitme Kaybı:(Hafif-Orta-ileri-Çok ileri)

Oticon’un En iyi serilerinden olan Oticon Opn S, Velox S Platformunda çalışarak en gürültülü ortamlarda bile konuşmaları rahatça duymanızı sağlar.
Bluetooth telefon bağlantısı ve 64-48 Kanal Özellikleri ile maksimum işitme deneyimi sunar. Oticon More Ürünümüzü İncelemek İçin Tıklayın.

Göze batmayan minimal tasarımı olan Oticon Opn S işitme cihazı Şarj edilebilir ve pilli seçenekleri sunmaktadır. Oticon Opn S, beynin sesleri doğal yollarla organize etmesini desteklediği kanıtlanan tek işitme cihazıdır.

Neden Oticon OPN S BTE PP işitme Cihazını seçmelisiniz.

Oticon Opn S size 360° ses deneyimi sunar

Bir hoparlöre odaklanmaktan birden fazla hoparlöre odaklanmaya

Oticon Opn S modelindeki çığır açan teknoloji, dünyanıza kapı açan bir işitme cihazının avantajlarını deneyimlemenizi sağlar.

Önceden, birçok işitme cihazı önünüzdeki konuşmacıya odaklanarak gürültülü ortamlarla başa çıkmaya çalışıyordu. Şimdi ise, Oticon Opn S modelindeki teknoloji, konuşmalar dahil, etrafınızdaki ilgili seslere erişmenizi sağlıyor ve odaklanmak istediğiniz sesleri sizin kontrolünüze bırakıyor.

Yaşamı değiştiren bu teknoloji sayesinde, konuşmaları daha az efor ile çok daha iyi anlayacaksınız. Bu size, bir aile içi akşam yemeği veya bir restorandayken olduğu gibi, zorlu dinleme ortamlarında bile, konuşmalara katılmanıza ve ayak uydurabilmenize olanak sağlar.

Oticon Opn S ile, rahatsız edici uğultular mazide kaldı

Feedback, işitme cihazlarınızdaki ses dışarı sızdığında meydana gelen rahatsız edici bir uğultu veya statik bir gürültü olup, işitme cihazı tarafından yükseltilir. Genellikle, birine sarıldığınızda ya da telefonunuzu kulağınıza götürdüğünüzde olduğu gibi, işitme cihazınıza herhangi bir şey yaklaştığında meydana gelir. Bu, ortadan kaldırılması güç bir sorundu – şu ana kadar.
Oticon Opn S modelindeki çığır açan teknoloji, feedbacki daha oluşmadan durdurur. Artık, işitme cihazlarınızdan gelen uğultu sesleri konusunda endişelenmeden, sımsıkı sarılarak karşınızdakine sevginizi gösterebilirsiniz

Speech Rescue™
Yüksek frekanslı sesi daha işitilebilir kılar.

Tinnitus SoundSupport™
Tinnitus hastaları için rahatlatıcı sesler

BrainHearing™
Gürültülü ortamlarda BrainHearing™ teknolojisine sahip Oticon Opn S

OpenSound Navigator™
Gürültülü ortamlarda bile sese ve anlamlı seslere 360⁰ erişim sunar.

OpenSound Optimizer™
Sayesinde, feedback(ötme) riski olmadan en ideal kazancı sunar.

Velox S™
Platformunun gücüyle, konuşma sesinin ön plana çıkmasını sağlayan hızlı, hassas ve etkili bir gürültü azaltması uygular
Birden fazla kişi konuşurken, konuşmayı anlamayı iyileştirerek, geleneksel teknolojilerden üstün olduğu kanıtlanmıştır.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
Whatsapp Hattı